Bagel ve Simitler

Bagel ve Simitler

Bagel New York Kahvaltı

Bagel New York Kahvaltı

Bagel simit sandwich, çeşitleriyle en sevilen ürünleriz arasında yer alıyor.

Bagel Boston Dana Jambon

Bagel Boston Dana Jambon

Bagel simit sandwich, çeşitleriyle en sevilen ürünleriz arasında yer alıyor.

Bagel Las Vegas Üç Peynirli

Bagel Las Vegas Üç Peynirli

Bagel simit sandwich, çeşitleriyle en sevilen ürünleriz arasında yer alıyor.

Kaşarlı Sokak Simidi

Kaşarlı Sokak Simidi

Geleneksel sokak lezzetlerimizden simit arası kaşar peyniri.

Bagel ve Simit Çeşitleri

7’den 70’şe her yaştan insanın severek tükettiği bagel ile simit çeşitleri, kaliteli içerikle uzman bir kadro tarafından hazırlandığında kuşkusuz tadına doyum olmayacaktır. Sabah kahvaltılarında, öğle yemeğinde hatta akşam üzeri 5 çaylarında dahi tercih edilen Bagel ve Simitler, okul kantinlerinden büfelere, hastanelerden otellere varana dek hemen her alanda yer almakta ve kısa sürede tükendiği görülmektedir. Bagel ile simit çeşitlerinin bu denli rağbet görmesi bizlere de ilham kaynağı olduğundan ötürü Bio Fresh firması olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine daha iyi cevap verebilmek adına beyaz peynirli, dana jambonlu, tahıllı ve kaşarlı simit gibi farklı tatları sizlerle buluşturduk.  

Simit Tost

Doyurucu olduğu kadar bir yandan da ekonomik bir atıştırmalık çeşidi olan simit, şimdilerde farklı içerikleri sayesinde çok daha lezzetli bir hal almış durumdadır. Mesela bilinen sokak simidinin kendine has lezzetinden uzaklaşmaması adına sadece kaşar ile tatlandırılmış ve soğuk tüketilebileceği gibi istenirse Simit Tost olarak sıcakta tüketilme alternatifi sunulmuştur. Bunun dışında haşhaşlı bagel ekmek arasında 3 çeşit peynirin yer verildiği alternatifimiz de son derece lezzetli bir atıştırmalıktır. Ayrıca peynir çeşitleri bakımından oldukça zengin olan Simit Sandviç de yine damaklarda iz bırakan ürünlerimizin başında gelmektedir. Bu bağlamda Bagel ve Simitler her damak tadına uygun çeşitlilikte firmamız tarafından titizlikle üretilmekte ve özel ambalajı içinde tazeliğini tüketiciye ulaşana kadar korumaktadır. 

Bagel Sandviç

Lezzet açısından susamsız simidi andıran bagel ekmek un, şeker, tuz, su ve maya karışımından üretilir. Bagelin lezzeti tabi ki ustasının maharetli ellerinde gizlidir. Dolayısıyla tadına doyulmayan Bagel Sandviç için firmamızla iletişime geçerek, birbirinden lezzetli çeşitlerimizden istediklerinizi toplu sipariş edebilirsiniz. Üretim kapasitemiz günlük 30.000 adedi aşkın olduğundan ötürü hiçbir şekilde teslim tarihinde sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Üretimimizin her aşaması mühendislerimiz tarafından denetlendiğinden ötürü Bagel ve Simitler için en iyi kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Web sitemize giriş yaparak ürün çeşitliliğimize göz atabilir, referanslarımızı inceleyerek profesyonelliğimizi denetleyebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak merak ettiklerinize yanıt alabilir, sipariş hattımız üzerinden ise dilediğinizde ürün seçip sipariş oluşturabilirsiniz.

+ Devamı