Baget Sandviçler

Baget Sandviçler

Hindi Füme Baget Sandviç

Hindi Füme Baget Sandviç

Füme hindi eti, domates, peynir ve zengin içeriğiyle soğuk sokak sandviçi.

Kaşarlı Baget Sandviç

Kaşarlı Baget Sandviç

Bol kaşarlı taptaze içeriğiyle soğuk sokak sandviçi.

Tavuk Jambon Baget Sandviç

Tavuk Jambon Baget Sandviç

Tavuk severler için hazırladığımız zengin içerikli soğuk sokak sandviçi.

Beyaz Peynirli Baget Sandviç

Beyaz Peynirli Baget Sandviç

Kepekli baget ekmeği ve hafif içeriğiyle diyetinizi bozmayacak lezzetli sandviç.

Salamlı Kaşarlı Baget Sandviç

Salamlı Kaşarlı Baget Sandviç

En sevilen favori sandviçlerden bir sokak lezzeti klasiği olan salamlı kaşarlı sandviç.

Tavuk Füme Baget Sandviç

Tavuk Füme Baget Sandviç

Füme tavuk eti, domates, peynir ve zengin içeriğiyle soğuk sokak sandviçi.

Toptan Baget Sandviç Satışı

Gıda sektörü üretimden sevkiyata ve satışa varana dek her aşamasında titizlik gerektiren bir süreci içerir. Özellikle soğuk sandviç türleri hava koşullarından çok çabuk etkilenmesi nedeniyle üretimden hemen sonra profesyonelce paketleme yapılıp soğuk muhafaza edilmesi ve özel dizayn edilmiş araçlarda sevk edilerek satış noktasına ulaştırılması gerekir. Bizler Bio Fresh firması olarak sistemli bir üretim sürecinin ardından sektörümüzün tüm gerekliliklerini yerine getiriyor ve siz değerli müşterilerimize birbirinden lezzetli Baget Sandviçler hazırlayarak tüketicilere en iyi haliyle ulaştırmanızı sağlıyoruz. Soğuk sandviç çeşitleri bugün hastanelerden, kafelere, okul kantinlerinden büfelere kadar aklınıza gelen her noktada mevcuttur. Ancak yüksek talep gören sandviç çeşitlerini keşfetmeniz tabi ki, sizlerin tercih edeceği üretici firmayla ilgilidir. Bu konuda kısa sürede sektörün devleri arasına girmeyi başaran firmamızın, sizler içinde doğru bir tercih olacağını vurgulamak isteriz. 

Baget Sandviç Çeşitleri

Takdir edersiniz ki, her birey için beyaz peynir veya tavuk fümeyi sever diyemeyiz.  Dolayısıyla her damak zevkine uygun farklı içeriklerde hazırladığımız Baget Sandviç (Baget Sandwich) Çeşitleri arasında tavuk jambon, kaşarlı, kaşarlı salamlı, hindi füme gibi pek çok alternatife yer vermekteyiz. Söz konusu Baget Sandviçler (Baget Sandwich) içeriğinde ana malzeme dışında domates, salatalık, kıvırcık gibi değişken ürünlerde bulunmakta ve hem besin değeri hem de lezzet açısından ürün zenginleştirilmektedir. Bundan ötürü soğuk sandviç üretici olarak Bio Fresh firmamızla tanışmanızı ve birbirinden lezzetli sandviçleri tüketiciyle buluşturmanızı tavsiye ederiz. 

Baget Sandviç Fiyatları

Gıda sektöründeki herhangi bir besin maddesi, içeriğinde barındırdığı ürünlere göre fiyat konusunda şekil alır. Yani Baget Sandviç Fiyatları için tek bir rakam belirtmek mümkün değildir. Çünkü birden fazla çeşidi olduğundan ötürü fiyat hususunda değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla birbirinden enfes lezzeti içeren Baget Sandviçler için fiyat almak isterseniz, web sitemizi ziyaret ederek sipariş hattımızdan bizlerle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz her konuda detaylı yanıt alabilirsiniz. Kısa sürede sunduğumuz lezzetlerin bir hayli fazla rağbet gördüğünü referanslarımızdan görebilir, sizlerde tüketicilerinizle bu muhteşem tatları buluşturabilirsiniz. Zengin ürün çeşitlerimizi inceleyebilir, dilediğiniz adette sipariş oluşturabilirsiniz. 

+ Devamı