okul kantin ilk orta lise üniversite kolej otomat soğuk hazır paket sandviç

okul kantin ilk orta lise üniversite kolej otomat soğuk hazır paket sandviç

Okul Sandviçi

Adından da anlaşıldığı üzere okul kantinlerinde gerek eğitmen gerekse öğrenciler için üretilenOkul Sandviçi, ana maddesi kaşar, beyaz peynir, salam gibi besin maddelerinden oluşmakta ve domates ile kıvırcık gibi farklı içeriklerle de lezzeti artırılmaktadır. Takdir edersiniz ki, sabah erken saatte okula giden öğrenciler genelde evde kahvaltı edemez ve okulda hem doyurucu hem de besleyici ürünler tüketmek ister. İşte bu noktada en çok tercih edilenKantin Sandviççeşitleri için firmamızla iletişime geçerek toplu sipariş verebilir ve en iyi lezzete sahip sandviçleri temin ederek öğrenci ve eğitmen kadrosunun sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. firmamız Bio Fresh bünyesinden çıkan her ürün yüksek kalite standardıyla üretilmektedir. Prensip olarak en iyi malzemeleri tercih etmekte ve malzemeden kısmadan ürünlerimizi üretmekteyiz. 30.000 adet üretim kapasitesine sahip oluşumuz, her talebi sorunsuz karşılama imkanını bizlere vermektedir.

Okul Kantinlerine Sandviç Satışı

Hepimizin bildiği gibi okul kantinlerinde neredeyse bir market içerisinde yer alan ürün çeşitliliği vardır. Ancak bunlar arasındanOkul Sandviçive birkaç ürün çeşidi fazlasıyla tüketilmektedir. Çünkü evde kahvaltı ya da öğle yemeği yiyemeyen çocuklar teneffüslerde kantine gitmekte ve doyurucu çeşitlerden birini tercih etmektedir. Bu nedenleOkul Kantinlerinde Sandviç Satışıbir hayli fazla olduğundan ötürü kaliteli ve lezzetli bir sandviçin çok daha fazla tercih edileceği bilinmelidir. İşte bu noktada devreye giren Bio Fresh firmamız, sektörde lider konumda işleyişini sürdüren kuruluşlar arasında yer edindiği için sizlere favori olacak sandviçler sunmaktadır. Web sitemizi ziyaret ederek sandviç çeşitlerimize göz atabilir, tercihleriniz doğrultusunda yüklü adet sipariş oluşturabilirsiniz.

Kantinler İçin Sandviç

Zengin içerik çeşitleriyle ürettiğimiz sandviçler özel paketinde sevk edilmekte ve uzun süre tazeliğini korumaktadır. Tazeliğini korumasının sırrı özel ambalajıyla ilgilidir. Yani hiçbir ürünümüzde koruyucu katkı maddesi yoktur. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlı tarafından onaylı şekilde üretilenOkul Sandviçihiçbir şekilde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek bir unsuru içermemektedir. Sandviçlerde kullanılan her malzeme doğal ve en iyi kaliteye sahip ürünlerden oluşur. Bu nedenleKantinler İçin Sandviçihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçip, birbirinden lezzetli ürünleri temin edebilirsiniz. İlkokul, ortaokul, lise, üniversite ve kolej kantinleri için soğuk paket hazır sandviç, tost, salata imalatı ve toplu satışlarını yapmaktayız. Ürünlerimiz okul sağlığı bilim kurulu tutanağına uygun olarak imal edilmektedir.

+ Devamı