Panini Sandviçler

Panini Sandviçler

Klasik Kahvaltı Sandviç

Klasik Kahvaltı Sandviç

Bir kahvaltıda aradığınız tüm içeriği bu soğuk sandviçte bulabilirsiniz.

Tavuk Jambon Sandviç

Tavuk Jambon Sandviç

Tavuk jambon, pesto sos ve kabağın eşsiz uyumunu keşfedin.

Dana Jambon Sandviç

Dana Jambon Sandviç

Et severlerin favorisi dana jambonlu panini sandviç.

Mozzarella Peynirli Sandviç

Mozzarella Peynirli Sandviç

Lezzet dünyasının ayrılmaz ikilisi mozarella ve domatesin eşsiz uyumunu keşfedin.

Sebzeli Veggie Sanviç

Sebzeli Veggie Sanviç

Vejeteryan ve sebze sever lezzet avcıları için özenle hazırladık.

Hindi Füme Sandviç

Hindi Füme Sandviç

Tütsülenmiş hindi eti ve zengin içerik bu soğuk sandviçte.

Panini Sandviç Nereden Alınır?

Hepimizin bildiği gibi sandviç çeşitleri günün her saatinde tüketilebilen atıştırmalıkların başında gelir. Özellikle içerik açısından çeşitlilik barındırmaları, yoğun iş temposunda kişilerin en iyi besin alternatifi olarak tercih edilmelerini sağlamıştır. Dolayısıyla üretimlerde sabah kahvaltısı ya da gece yemeği olarak, market zincirlerinde ise sandviç stantlarında gibi soğuk sandviç satışı olan cafe, kantin ve benzeri her alanda eşsiz lezzet içeren besin grubuna sahip olmak için profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Kısacası üretim yapan işletme sahiplerinin personelleri, gıda sektörünün ise müşterileri için doğru bir tedarikçi olmak isterseniz, bu bağlamda müşterilerinizin vazgeçemediği Panini Sandviçler (Panini Sandwich) için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Panini Sandviç Çeşitleri 

Dana jambonlu, Tavuk jambonlu, mozzarella peynirli ve sebzeli gibi birden fazla Panini Sandviç Çeşitleri ile müşterilerinizin damaklarında kalıcı bir lezzet bırakabilir ve her daim sizleri seçmelerini sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi soğuk zincir üretim ve sevkiyat süreçlerinde bazı koşulları zorunlu kılar. Yani ürün tüketiciye varana dek tazeliğini koruması için üretimden sevkiyata varana dek özel ambalaj ve özel araçlar gerektirir. Bizler Bio Fresh firması olarak günlük 30.000 adet üretim kapasitesine sahip olduğumuz ve üretimden sevkiyata kadar tüm gereklilikleri yerine getirdiğimiz için taleplerinizi en iyi şekilde yerine getireceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Firmamızın üretiminden çıkan her ürün gerekli kalite kontrolden geçirilip, özel araçlarla tedarikçi firmaya sevk edildiğinden ötürü Panini Sandviçler en taze haliyle tüketiciye ulaştırılacaktır.

Panini Sandviç Fiyatları

Takdir edersiniz ki, gıda üretimi talebi artırmak adına her daim kendini yenilemek zorunda kalan bir sektördür. Dolayısıyla bizlerde müşterilerimizden gelen talepleri baz alarak hazırladığımız Panini Sandviçler de yeniliğe gittik ve gerek kullanılan ekmek çeşidi gerekse içerik bakımından farklı alternatifler sergiledik. Bu sebeple Panini Sandviç Fiyatları nedir? Diye soracak olursanız, tercih ettiğiniz çeşide bağlı olarak fiyatta farklılık oluşabileceğini belirtmek isteriz. Net bir rakam öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilir, panini sandviç (panini sandwich) çeşitlerine göz atabilir ve firmamızla iletişime geçerek istediğiniz çeşitleri adetli şekilde belirtip fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

+ Devamı