Üçgen Sandviçler

Üçgen Sandviçler

Üçgen Sandviç Çeşitleri

Şekil bakımından oldukça hoş bir görüntü sergilemesinin yanı sıra içerik bakımından da besleyici özellik taşıyan Üçgen Sandviçler (Üçgen Sandwich) hem ekonomik hem de doyurucu olduğundan ötürü bugün cafe, okul, market, büfe, otel, restoran ve benzeri noktalarda rağbet görmektedir. Bizlerde bu rağbetin en iyi şekilde karşılanması adına hindi füme, mozzarella, kaşarlı ve daha pek çok fazlasıyla Üçgen Sandviç Çeşitleri üretmekte ve toplu sipariş ile her satış noktasının talebini karşılamaktayız. Ürettiğimiz sandviçlerin içeriğinde kesinlikle koruyucu herhangi bir madde yer almaz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gerekli tüm izinlerimiz alınmış ve üretim sürecimizin her aşaması mühendislerimizin kontrolündedir. Dolayısıyla titizlikle seçilen malzemeler ile üst düzey kalitede sandviçler üretmekte ve siz değerli müşterilerimize soğuk muhafaza koşullarına uygun vaziyette sevk etmekteyiz. 

Üçgen Sandviç Markaları

Bildiğiniz gibi piyasada sandviç üretici firma sayısı bir hayli fazladır. Dolayısıyla her firma kendi markasıyla ürettiği ürün çeşitlerini pazara sunduğu için Üçgen Sandviç Markaları denildiğinde her ortaya sayısız isim çıkacaktır. Bu bağlamda profesyonel koşullarda işleyişini sürdüren ve sektöre girdikten kısa süre içinde devler arasında yer edinen Bio Fresh firmamız için en iyi üçgen sandviç markalarından biridir diyebiliriz. Okullara, kantinlere, hastanelere, otellere ve aklınıza gelebilecek her yere toplu satış yapacak potansiyele sahip olan kuruluşumuz, soğuk sandviç temini konusunda en doğru uğrak yeriniz olacaktır. Firmamızı web sitemizden inceleyebilir, Üçgen Sandviçler ile birlikte tüm ürünlerimize göz atabilir ve sipariş hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Üçgen Sandviç Fiyatları

Sabah kahvaltılarında, gün içinde ve hatta ofislerde zaman kısıtlılığından ötürü akşam saatlerinde dahi tüketilen Üçgen Sandviçler (Üçgen Sandwich), tüketim saatine göre kişilere farklı lezzet sunması bakımından geniş bir çeşitlilik içermektedir. Bu sebeple Üçgen Sandviç Fiyatları için sandviç içeriğine bağlı olarak fiyatta farklılık gösterir diyebiliriz. Yani beyaz peynirli üçgen sandviç ile dana jambonlu üçgen sandviç fiyatının aynı olmayacağı için bu konuda kesin bir bilgi edinmeniz adına müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebileceğinizi veya web sitemizin hemen sağ alt köşesinde yer alan sipariş hattımıza giriş yaparak detaylı bilgi edinebileceğinizi belirtmek isteriz. 

+ Devamı