Soğuk Sandviç Üretimi

Soğuk Sandviç Üretimi

Bio Fresh paket soğuk sandviç üretiminde klişeleri yıkarak yenilikçi ve özgün toptan soğuk sandviçler üretmeyi hedefler. Bizi diğer hazır soğuk sandviç markalarından ve sandviç satışı yapan firmalardan ayıran temel nokta budur.

Sandwich çeşitlerini belirli kalıplara oturtmak yerine, siparişe özel pratik, yemeye hazır sandviçler üretir. Sandwich malzemeleri belirlenirken markalar özenle seçilir ürün analiz raporları talep edilir. Sandwich içindeki malzemelerin kalitesi gıda mühendisleri tarafından sürekli kontrol altında tutulur. Sandviç yapımı esnasında tüm gıda ve hijyen prosedürleri uygulanır.

Sandviç çeşitleri belirlenirken bir dizi analiz, tadım ve demo aşamasından geçer. Böylelikle en ugun lezzetler ortaya çıkar. Bunu yaparken sandviç fiyatları göz önünde bulundurulur ve en ucuz sandviç bütcesi çıkarılmaya çalışılır. Sandviçler sıcak ve soğuk olarak tüketilebilir. Paketli, poşetli, kutulu olarak hazırlanan  sandviçler için gıdaya uygun ambalajlar kullanılır.

Okul Kantinleri, Hastane Kantinleri, Marketler, Petrol İstasyonları, Kafeterya, Cafe, Otel, Restaurant, Davet, organizayon, fuar, toplantı, konser, düğün vb. tüm etkinlikleriniz için toplu sandviç üretimi yapılır. İstenildiği takdirde sizin tarifleriniz ile sizin taleplerinize özel ürünler üretilir.