Soğuk Sandviç Üretimi

Soğuk Sandviç Üretimi

Bio Fresh paket soğuk sandviç üretiminde klişeleri yıkarak yenilikçi ve özgün toptan soğuk sandviçler üretmeyi hedefler. Bizi diğer hazır soğuk sandviç markalarından ve sandviç satışı yapan firmalardan ayıran temel nokta budur.

Sandwich çeşitlerini belirli kalıplara oturtmak yerine, siparişe özel pratik, yemeye hazır sandviçler üretir. Sandwich malzemeleri belirlenirken markalar özenle seçilir ürün analiz raporları talep edilir. Sandwich içindeki malzemelerin kalitesi gıda mühendisleri tarafından sürekli kontrol altında tutulur. Sandviç yapımı esnasında tüm gıda ve hijyen prosedürleri uygulanır.

Sandviç çeşitleri belirlenirken bir dizi analiz, tadım ve demo aşamasından geçer. Böylelikle en ugun lezzetler ortaya çıkar. Bunu yaparken sandviç fiyatları göz önünde bulundurulur ve en ucuz sandviç bütcesi çıkarılmaya çalışılır. Sandviçler sıcak ve soğuk olarak tüketilebilir. Paketli, poşetli, kutulu olarak hazırlanan  sandviçler için gıdaya uygun ambalajlar kullanılır.

Okul Kantinleri, Hastane Kantinleri, Marketler, Petrol İstasyonları, Kafeterya, Cafe, Otel, Restaurant, Davet, organizayon, fuar, toplantı, konser, düğün vb. tüm etkinlikleriniz için toplu sandviç üretimi yapılır. İstenildiği takdirde sizin tarifleriniz ile sizin taleplerinize özel ürünler üretilir.

Panini Sandviç Nereden Alınır?

Hepimizin bildiği gibi sandviç çeşitleri günün her saatinde tüketilebilen atıştırmalıkların başında gelir. Özellikle içerik açısından çeşitlilik barındırmaları, yoğun iş temposunda kişilerin en iyi besin alternatifi olarak tercih edilmelerini sağlamıştır. Dolayısıyla üretimlerde sabah kahvaltısı ya da gece yemeği olarak, market zincirlerinde ise sandviç stantlarında gibi soğuk sandviç satışı olan cafe, kantin ve benzeri her alanda eşsiz lezzet içeren besin grubuna sahip olmak için profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmelisiniz. Kısacası üretim yapan işletme sahiplerinin personelleri, gıda sektörünün ise müşterileri için doğru bir tedarikçi olmak isterseniz, bu bağlamda müşterilerinizin vazgeçemediği Panini Sandviçler (Panini Sandwich) için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Toptan Baget Sandviç Satışı

Gıda sektörü üretimden sevkiyata ve satışa varana dek her aşamasında titizlik gerektiren bir süreci içerir. Özellikle soğuk sandviç türleri hava koşullarından çok çabuk etkilenmesi nedeniyle üretimden hemen sonra profesyonelce paketleme yapılıp soğuk muhafaza edilmesi ve özel dizayn edilmiş araçlarda sevk edilerek satış noktasına ulaştırılması gerekir. Bizler Bio Fresh firması olarak sistemli bir üretim sürecinin ardından sektörümüzün tüm gerekliliklerini yerine getiriyor ve siz değerli müşterilerimize birbirinden lezzetli Baget Sandviçler hazırlayarak tüketicilere en iyi haliyle ulaştırmanızı sağlıyoruz. Soğuk sandviç çeşitleri bugün hastanelerden, kafelere, okul kantinlerinden büfelere kadar aklınıza gelen her noktada mevcuttur. Ancak yüksek talep gören sandviç çeşitlerini keşfetmeniz tabi ki, sizlerin tercih edeceği üretici firmayla ilgilidir. Bu konuda kısa sürede sektörün devleri arasına girmeyi başaran firmamızın, sizler içinde doğru bir tercih olacağını vurgulamak isteriz. 

Okul Sandviçi

Adından da anlaşıldığı üzere okul kantinlerinde gerek eğitmen gerekse öğrenciler için üretilenOkul Sandviçi, ana maddesi kaşar, beyaz peynir, salam gibi besin maddelerinden oluşmakta ve domates ile kıvırcık gibi farklı içeriklerle de lezzeti artırılmaktadır. Takdir edersiniz ki, sabah erken saatte okula giden öğrenciler genelde evde kahvaltı edemez ve okulda hem doyurucu hem de besleyici ürünler tüketmek ister. İşte bu noktada en çok tercih edilenKantin Sandviççeşitleri için firmamızla iletişime geçerek toplu sipariş verebilir ve en iyi lezzete sahip sandviçleri temin ederek öğrenci ve eğitmen kadrosunun sağlıklı şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. firmamız Bio Fresh bünyesinden çıkan her ürün yüksek kalite standardıyla üretilmektedir. Prensip olarak en iyi malzemeleri tercih etmekte ve malzemeden kısmadan ürünlerimizi üretmekteyiz. 30.000 adet üretim kapasitesine sahip oluşumuz, her talebi sorunsuz karşılama imkanını bizlere vermektedir.

Mini Panini Sandviç Nereden Alınır?

Çeşitli testlerden geçirilerek hazırlanan Mini Panini Sandviçler (Mini Panini Sandwich), içerdiği muhteşem lezzet sayesinde bugün pek çok kantin, kafe, hastane ve restoranlarda yer almaktadır. Özellikle kahvaltı için vazgeçilmez bir atıştırmalık haline gelen Bio Fresh ürünleri, panini sandviçle de ön plana çıkmayı başarmış durumdadır. Bildiğiniz gibi erken saatte kahvaltı yapamayan veya öğle yemeği yemeğe vakit bulamayan her birey hem doyurucu hem de lezzetli sandviçler yemeği tercih eder. İşte bu lezzet şölenini sizlere sunan firmamız, Mini Panini Sandviçler Nereden Alınır? Sorunuzun en doğru adresi olacaktır. Sektöre giriş yaptığımız an itibariyle pazara sürdüğümüz her ürün kısa sürede kişilerin favorisi olmayı başardığından ötürü soğuk sandviç üreticisi firma arayışlarınızı bizlerle tanışarak sonlandırabilir, en lezzetli sandviç çeşitlerini tüketiciyle buluşturabilirsiniz. 

Üçgen Sandviç Çeşitleri

Şekil bakımından oldukça hoş bir görüntü sergilemesinin yanı sıra içerik bakımından da besleyici özellik taşıyan Üçgen Sandviçler (Üçgen Sandwich) hem ekonomik hem de doyurucu olduğundan ötürü bugün cafe, okul, market, büfe, otel, restoran ve benzeri noktalarda rağbet görmektedir. Bizlerde bu rağbetin en iyi şekilde karşılanması adına hindi füme, mozzarella, kaşarlı ve daha pek çok fazlasıyla Üçgen Sandviç Çeşitleri üretmekte ve toplu sipariş ile her satış noktasının talebini karşılamaktayız. Ürettiğimiz sandviçlerin içeriğinde kesinlikle koruyucu herhangi bir madde yer almaz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gerekli tüm izinlerimiz alınmış ve üretim sürecimizin her aşaması mühendislerimizin kontrolündedir. Dolayısıyla titizlikle seçilen malzemeler ile üst düzey kalitede sandviçler üretmekte ve siz değerli müşterilerimize soğuk muhafaza koşullarına uygun vaziyette sevk etmekteyiz. 

Bagel ve Simit Çeşitleri

7’den 70’şe her yaştan insanın severek tükettiği bagel ile simit çeşitleri, kaliteli içerikle uzman bir kadro tarafından hazırlandığında kuşkusuz tadına doyum olmayacaktır. Sabah kahvaltılarında, öğle yemeğinde hatta akşam üzeri 5 çaylarında dahi tercih edilen Bagel ve Simitler, okul kantinlerinden büfelere, hastanelerden otellere varana dek hemen her alanda yer almakta ve kısa sürede tükendiği görülmektedir. Bagel ile simit çeşitlerinin bu denli rağbet görmesi bizlere de ilham kaynağı olduğundan ötürü Bio Fresh firması olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine daha iyi cevap verebilmek adına beyaz peynirli, dana jambonlu, tahıllı ve kaşarlı simit gibi farklı tatları sizlerle buluşturduk.  

Simit Tost

Doyurucu olduğu kadar bir yandan da ekonomik bir atıştırmalık çeşidi olan simit, şimdilerde farklı içerikleri sayesinde çok daha lezzetli bir hal almış durumdadır. Mesela bilinen sokak simidinin kendine has lezzetinden uzaklaşmaması adına sadece kaşar ile tatlandırılmış ve soğuk tüketilebileceği gibi istenirse Simit Tost olarak sıcakta tüketilme alternatifi sunulmuştur. Bunun dışında haşhaşlı bagel ekmek arasında 3 çeşit peynirin yer verildiği alternatifimiz de son derece lezzetli bir atıştırmalıktır. Ayrıca peynir çeşitleri bakımından oldukça zengin olan Simit Sandviç de yine damaklarda iz bırakan ürünlerimizin başında gelmektedir. Bu bağlamda Bagel ve Simitler her damak tadına uygun çeşitlilikte firmamız tarafından titizlikle üretilmekte ve özel ambalajı içinde tazeliğini tüketiciye ulaşana kadar korumaktadır. 

Bagel Sandviç

Lezzet açısından susamsız simidi andıran bagel ekmek un, şeker, tuz, su ve maya karışımından üretilir. Bagelin lezzeti tabi ki ustasının maharetli ellerinde gizlidir. Dolayısıyla tadına doyulmayan Bagel Sandviç için firmamızla iletişime geçerek, birbirinden lezzetli çeşitlerimizden istediklerinizi toplu sipariş edebilirsiniz. Üretim kapasitemiz günlük 30.000 adedi aşkın olduğundan ötürü hiçbir şekilde teslim tarihinde sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Üretimimizin her aşaması mühendislerimiz tarafından denetlendiğinden ötürü Bagel ve Simitler için en iyi kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Web sitemize giriş yaparak ürün çeşitliliğimize göz atabilir, referanslarımızı inceleyerek profesyonelliğimizi denetleyebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi kullanarak merak ettiklerinize yanıt alabilir, sipariş hattımız üzerinden ise dilediğinizde ürün seçip sipariş oluşturabilirsiniz.