Unlu Mamüller

Unlu Mamüller

SİMİT

SİMİT

Simitler tam pişmiş donuk olarak koli bazlı sevkiyat yapılır.

ZEYTİNLİ AÇMA

ZEYTİNLİ AÇMA

Zeytinli açmalar tam pişmiş donuk olarak koli bazlı sevkiyat yapılır.

KRUVASAN

KRUVASAN

Bol tereyağlı tam pişmiş fransız kruvasanlarımız donuk olarak sevk edilir.

ÇİKOLATALI KRUVASAN

ÇİKOLATALI KRUVASAN

Bol tereyağlı çikolata dolgulu ve çikolata süslemeli fransız kruvasanlar.

WAFFLE

WAFFLE

Hazır, paketli ve donuk olarak sevk edilir.

ÇİKOLATALI KLASİK BERLİNER

ÇİKOLATALI KLASİK BERLİNER

Bol çikolata dolgulu tam pişmiş alman pastası

SİYAH DONUT

SİYAH DONUT

Donut imalatı yapıldıktan sonra donuk olarak sevk edilir. Üretim süreci sonrası STT 1 yıldır.

BEYAZ DONUT

BEYAZ DONUT

Donut imalatı yapıldıktan sonra donuk olarak sevk edilir. Üretim süreci sonrası STT 1 yıldır.

PEMBE DONUT

PEMBE DONUT

Donat imalatı yapılır ve donuk olarak sevk edilir. Üretim süreci sonrası 1 yıl stt süresi vardır.

Biofresh Unlu Mamüller

Hepimiz biliyoruz ki, unlu mamuller her yaştan insanın severek tükettiği besin maddeleri arasındadır. Sabah kahvaltısında sıcacık bir çay yanına açma ya da poğaça çeşitlerinden birinin tüketilmesi hem ekonomik hem de lezzetli bir atıştırmalık olduğundan ötürü bugün en sık tercih edilen ürünlerin başında gelmekte ve hemen her kafe, büfe, restoran, market ve benzeri satış noktalarında bulunmaktadır. Bizlerde Bio Fresh kuruluşu olarak siz değerli müşterilerimiz için en iyi lezzeti içeren Unlu Mamuller üretmekte ve tüketiciyle en taze haliyle buluşması adına özel bir paketleme eşliğinde sizlere sunmaktayız. Firmamız sektöre girdiği an itibariyle ürettiği her ürününden tam not almayı başarmış ve bugün birbirinden lezzetli Poğaça Çeşitleri ile tanınmayı başarmıştır. Yüksek üretim adetli kapasiteye sahip olduğumuz için bizlerle iletişime geçerek ister poğaça isterseniz de Açma Çeşitleri arasından taleplerinizi dile getirebilir, toplu sipariş oluşturabilirsiniz.  

Kruvasan Çeşitleri 

Özellikle çocukların severek tükettiği Unlu Mamuller kategorisinin başında gelen ürünlerden biri olan kruvasan, üretimimizde sade ve çikolatalı çeşitleriyle yer almaktadır. Ancak bir farkı var ki, Bio Fresh bünyesinde üretilen her ürününde malzeme kısmadan üretim yapılmakta ve bu sayede yüksek kaliteyle ürünler sunulmaktadır. Yani Kruvasan Çeşitleri sade ve çikolatalısıyla farklı lezzet garantisi içerir. Bol tereyağlı tam kıvamında pişen kruvasanlarımız, özel paketinde donuk şekilde sev edilir ve tüketiciye tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden ulaştırılır. 

Berliner Çeşitleri 

Alman çöreği veya Alman pastası olarak da bilinen Berliner Çeşitleri, firmamız bünyesinde en iyi kalitede üretilmektedir. Çikolatalı ve kayısılı alternatifleriyle damaklarda iz bırakacak bir lezzeti içeren ürün, her yaştan insanın severek tükettiği bir atıştırmalıktır. Tatlı kategorisine girdiğinden ötürü sabahları değil de genelde öğlen ya da akşamüzeri daha çok tüketilmektedir. Talebe göre yüksek adetli üretim yapabilecek potansiyelimiz var olduğu için web sitemizi ziyaret ederek Unlu Mamuller kategorimizden Berliner çeşitlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz. Üretim kalitemizden yana herhangi bir tereddüt yaşarsanız, gıda sektörünün tüm gerekliliklerine sahip olduğumuzu hatırlatır ve referanslarımızın sizlere ışık tutacağını belirtmek isteriz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için isterseniz sipariş hattımız üzerinden isterseniz de iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz. 

+ Devamı