Soğuk Sandviçler

Soğuk Sandviçler

Panini Mozzarella Peynirli Sandviç

Panini Mozzarella Peynirli Sandviç

Lezzet dünyasının ayrılmaz ikilisi mozarella ve domatesin eşsiz uyumunu keşfedin.

Panini Klasik Kahvaltı Sandviç

Panini Klasik Kahvaltı Sandviç

Bir kahvaltıda aradığınız tüm içeriği bu soğuk sandviçte bulabilirsiniz.

Panini Dana Jambon Sandviç

Panini Dana Jambon Sandviç

Et severlerin favorisi dana jambonlu panini sandviç.

Panini Tavuk Jambon Sandviç

Panini Tavuk Jambon Sandviç

Tavuk jambon, pesto sos ve kabağın eşsiz uyumunu keşfedin.

Panini Hindi Füme Sandviç

Panini Hindi Füme Sandviç

Tütsülenmiş hindi eti ve zengin içerik bu soğuk sandviçte.

Panini Sebzeli Veggie Sanviç

Panini Sebzeli Veggie Sanviç

Vejeteryan ve sebze sever lezzet avcıları için özenle hazırladık.

Beyaz Peynirli Baget Sandviç

Beyaz Peynirli Baget Sandviç

Kepekli baget ekmeği ve hafif içeriğiyle diyetinizi bozmayacak lezzetli sandviç.

Kaşarlı Baget Sandviç

Kaşarlı Baget Sandviç

Bol kaşarlı taptaze içeriğiyle soğuk sokak sandviçi.

Salamlı Kaşarlı Baget Sandviç

Salamlı Kaşarlı Baget Sandviç

En sevilen favori sandviçlerden bir sokak lezzeti klasiği olan salamlı kaşarlı sandviç.

Hindi Füme Baget Sandviç

Hindi Füme Baget Sandviç

Füme hindi eti, domates, peynir ve zengin içeriğiyle soğuk sokak sandviçi.

Tavuk Jambon Baget Sandviç

Tavuk Jambon Baget Sandviç

Tavuk severler için hazırladığımız zengin içerikli soğuk sokak sandviçi.

Ülkemizde gerek eğitim gerekse iş yoğunluğu nedeniyle insanların sürekli bir koşturma halinde olduğuna ve buna bağlı düzenli beslenemediklerine şahit olmaktayız. Sabah kahvaltı yapmaya vakit bulamayan veya öğle yemeğine yetişemeyen bireyler geneldeSoğuk Sandviç (Soğuk Sandwich)ile öğün geçiştirmektedir. İşte bu öğün geçiştirme durumunu sağlıklı bir öğüne çevirmek için bizleri tercih ederseniz, sizlerde iyi bir tedarikçi olarak sektöre imza atabilirsiniz. Takdir edersiniz ki, günümüzde her birey elinden geldiği kadar taze ürün tüketmeye gayret göstermektedir. Yani bir kişi herhangi bir satış noktasından sandviç alır ve tadını beğenmez ise normal olarak aynı sandviçten bir daha asla almayacak ve sizlerde satış yapamayacaksınız. Dolayısıyla tedarik edeceğiniz soğuk sandviç çeşitleri için firmamızla işbirliğine giderseniz, eşi benzeri olmayan ürünlerimiz sayesinde kısa sürede taleplerin artacağına şahit olabilirsiniz. 

Soğuk Sandviçler

Gıda sektörü zorunlu bir ihtiyaç alanına girdiğinden ötürü günümüzde oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Yani bugün hemen her sokakta tost ya daSoğuk Sandviçlersatan bir büfeye rastlamanız mümkündür. Dolayısıyla potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek adına doğru bir tedarikçi ile çalışırsanız, sizlerde aracı firma olarak doğru bir nokta olarak sektörde yükselişe geçebilirsiniz. Her damak tadına hitap edenSoğuk Sandviççeşitlerimizi market, ofis, üretim ve benzeri alanlar için tercih ederek aracı firma olarak müşterilerinizin, işletme sahibi olarak ise çalışanlarınızın beslenmesine özen gösterebilirsiniz. Kahvaltı ya da gece yemeği veren işletmeler deToplu Sandviç Siparişiile çalışanlarının güne enerjik başlamasını ve bu sayede verimli çalışmasını sağlayabilirler. 

Soğuk Sandviç Fiyatları

Bio Fresh ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her daim daha iyisini sunmak adına yenilikçi ilkemizden yola çıkarakSoğuk Sandviç (Soğuk Sandwich)içeriklerimizi sizlerden gelen önerileri de dikkate alıp daima yenilemekteyiz. Sandviç çeşitlerinde kullandığımız her bir ürün mühendislerimiz tarafından test edilmekte ve birinci sınıf kalitede üretim gerçekleştirilmektedir. DolayısıylaSoğuk Sandviç Fiyatlarınedir? Dediğinizde öncelikle her bir sandviç çeşidimizin yüksek besin değerine sahip olduğunu belirtir ve sonrasında tercih ettiğiniz sandviçe göre fiyatta değişiklik olabileceğini belirtmek isteriz. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilir, uygun fiyat avantajımızdan yararlanarak işletme sahibi olarak hem kendinizin hem çalışanlarınız hem de müşterilerinizin sağlığını korumaya alabilirsiniz. 

+ Devamı