Hakkımızda

Hakkımızda

2015 Yılında Sarıyer’de kurulan firmamız, sektörde çok eski bir geçmişe sahip olmamasına rağmen bu gün devler arasına girmeyi başarmıştır. Kısa sürede yakaladığı bu başarı kuşkusuz birbirinden lezzetli sandviç çeşitlerinin siz değerli tüketiciler tarafından tercih edilmesi sayesindedir. Bio Fresh soğuk sandviç üretimimiz ISO 9001-2015, ISO 22000-2005 belgelerine sahip olmakla birlikte Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan standartlara uygunluk içerir. Ayrıca üretim ve ürün kalitesi ilgili firmalar tarafından düzenli olarak denetlenir.

Firmamız ekip ve ekipman açısından güçlü bir alt yapıya sahip olduğundan ötürü ürünlerimizin her biri gıdaya uygun koşullarda paketlenir ve +4C ile -18C arasında soğuk zincir şartlarına uygun vaziyette özel dizayn edilen araçlara yüklenerek sevkiyatı gerçekleştirilir. Bu sayede Bio Fresh ürünleri tüketiciye en taze haliyle ulaştırılır. Kendine özgü mutfağı ile sıradanlık barındırmadan farklı tatları tüketiciyle buluşturmayı hedefleyen firmamız,  yenilikçi ilkesiyle her damak tadına hitap edecek lezzetleri üretmektedir.

Soğuk sandviç çeşitlerinin yanı sıra sıcak sandviç, bagel, salata, simit, unlu mamul ve taze sıkılmış içecek çeşitleri ile sizlere alternatifler sunarak yoğun temponuzda sağlıklı beslenmenize yardımcı olmaktadır. Günlük 30.000 adet üretim kapasitesine sahip olan Bio Fresh firmamızın ürünleri okul kantinleri, hastaneler, market zincirleri, caffe shop zincirleri, büfeler ve cateringler gibi pek çok satış noktasında yer almaktadır. Uzman şeflerimiz, tecrübeli personelimiz ve modern tesisimiz ile hizmet kalitemizi her daim artırmayı hedefleyen bir çalışma prensibine sahibiz. 

Hakkımızda

İnsan Kaynakları


Bio Fresh ailesi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinen, kaliteden ödün vermeyen, ekip ruhunu taşıyan, yeniliklere açık bir kuruluş olarak gücümüzü değişimden alıyor ve bizlerle birlikte yol almak isteyen ekip arkadaşlarımızda da aynı enerjiyi görmek istiyoruz. Mutlu müşteriler edinmenin ilk adımı mutlu çalışanlara sahip olmaktır sloganıyla kariyerine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.